„III Mistrzostwa ZSI w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora” zakończone – 2CT ponownie mistrzami.

Zakończył się turniej o miano najlepszej klasy w piłce nożnej w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach.

Najlepszą drużyną (już drugi raz z rzędu) została reprezentacja klasy 2Ct, która w finale po pasjonującym meczu pokonała klasę 4Ct 2:1. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków „maturzystów”, którzy kilkukrotnie nie wykorzystali wyśmienitych okazji do strzelenia gola. O tym, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, przekonaliśmy się już w pierwszej połowie, kiedy to Dudek zdobył bramkę dla klasy 2Ct wykorzystując zamieszanie pod bramką 4Ct po wykonywanym rzucie wolnym. Po chwili Giemza podwyższył na 2:0 po koronkowej akcji drugoklasistów i z takim wynikiem zawodnicy schodzili na przerwę. Po przerwie mecz stał się bardzo nerwowy, ale zawodnicy klasy 2Ct kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W końcówce meczu Gąsior z klasy 4Ct zdobył bramkę kontaktową, jednak to było wszystko na co stać dziś było klasę 4Ct. Tak więc klasa 2Ct obroniła tytuł mistrzowski z zeszłego roku.

FINAŁ: 2CT – 4CT  2:1 (2:0) bramki: Dudek, Giemza (2ct) oraz Gąsior (4ct).

MISTRZ  ZSI KIELCE W PIŁCE NOŻNEJ KLASA 2Ct: Betka, Dudek, Bielecki, Giemza, Wicha, Kowalski, Latosiński, Orkisz, Hurlak.

———————————————————————————————————

W meczu o III miejsce zmierzyły się klasy 2AB oraz 3ct. Wynik 8:2 dla klasy 3Ct świadczy o zdecydowanej przewadze i pełnej kontroli nad meczem. Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługuje Mateusz Góral z klasy 3Ct, który po powrocie do gry w piłkę nożną po ciężkiej kontuzji, zdobył w tym meczu trzy gole.

MECZ o III MIEJSCE: 2AB – 3CT 2:8 (1:4) bramki: Brejdak, Sikora (2AB) oraz Góral x 3, Terech x 3, Kosałka, Miszczyk (wszyscy 3CT).

———————————————————————————————————-

Najlepszy strzelec: Salwa Damian (4CT);

Najlepszy zawodnik: Miszczyk Karol (3CT);

Najlepszy bramkarz: Betka Dawid (2CT).

Najlepsza „siódemka” turnieju: Betka (2CT) – Gąsior (4CT), Kopeć (2AB), Miszczyk (3CT), Dudek (2CT), Salwa (4CT), Terech (3CT).

Wręczenie pucharu oraz dyplomów przez Dyrekcję szkoły odbędzie się w sali gimnastycznej (termin podamy wkrótce).