Ze zmiennym szczęściem rozpoczęli nasi siatkarze rozgrywki piłki siatkowej o Mistrzostwo Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych .

W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała „Piłsudskiego” czyli ZSP-2 w tie-breaku 2:1. Nasi siatkarze wykazali się silną psychiką w końcówce meczu i w dodatkowym secie wygrali 15:13.

Niestety w drugim meczu z V LO czyli popularnym „Ściegiennym” sytuacja była dokładnie odwrotna. Nasi zawodnicy ulegli 1:2 przegrywając w tie-breaku 15:17. Warto dodać także, iż nasza drużyna miała w tym secie trzy meczbole.

Decydujący o awansie do grupy finałowej mecz „Informatycy” rozegrają 03.11 z II LO o godz. 14.30 (zapraszamy do hali II LO w Kielcach).

W rozgrywkach siatkarskich, ZSI reprezentują: Janus (4CT), Zawadzki (4AT), Kosałka, Miszczyk (3CT), Kmiecik, Preś (2ET), Piotrowski (2DT), Kamiński (2AB).