ZSI w finałach Mistrzostw Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej.

ZSI w finałach Mistrzostw Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej.

Reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej awansowała do finałów Mistrzostw Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach grupowych nasi piłkarze zajęli pierwsze miejsce i pewnie awansowali do rundy finałowej.

W drodze do finałów odnieśliśmy następujące rezultaty:

ZSI – ZSPS                                     3:3 (bramki- Salwa -3);

ZSI – VI LO im. J. Słowackiego 9:3 (bramki: Salwa -3, Pawłowski-2, Dudek A. -2, Piróg, Miszczyk);

ZSI – ZSE-2                                    4:1 (bramki: Salwa-2, Piróg, Miszczyk).

Naszą szkołę reprezentują: Betka Dawid, Dudek Paweł, Bielecki Dominik (wszyscy 2CT), Miszczyk Karol, Kosałka Bartosz, Terech Arkadiusz, Pawłowski Michał (wszyscy 3CT), Stępień Dawid (3DT), Salwa Damian, Gąsior Mateusz (4CT), Piróg Artur, Wołowiec Hubert (1CT), Dudek Aleksander (1DT), Kopeć Piotr (2AB).