Świętokrzyskie Dni Badmintona – wyniki.

W dniu 25.11 z okazji „Świętokrzyskich Dni Badmintona” odbyły się Mistrzostwa ZSI w kategorii dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt wystartowało 13 zawodniczek. Mistrzynią szkoły została Wiktoria Janik z klasy 3AB, która w finale pokonała po zaciętym meczu uczennicę tej samej klasy – Małgosię Wysocką. W meczu o III miejsce Izabela Kępa (3ET) wygrała z Justyną Grzelec (4CT).

15 zawodników zgłosiło się do rywalizacji chłopców. System „pucharowy” rozgrywek wyłonił do wielkiego finału Piotrka Klimczaka (2ET) i Damiana Salwę (4CT). Obaj reprezentują Naszą szkołę w „Mistrzostwach Kielc Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie”. Lepszym zawodnikiem okazał się Piotr Klimczak i to on zdobył tytuł „Mistrza ZSI” w badmintonie. W meczu o III miejsce Sebastian Tomaszkiewicz (3AB) pokonał Bartosza Kosałkę (3CT).

Patronat nad imprezą objął Świętokrzyski Kurator Oświaty mgr inż. Kazimierz Mądzik wspólnie ze Świętokrzyskim Związkiem Badmintona.